Aurelia Futsal

Igralište

Slatina

Sažetak

Nažalost, danas smo doživjeli teško spuštanje od strane odličnog domaćina, MNK Slatina.

Novi drugoligaš nam je stvorio neočekivano velike probleme te je od samog početka vodio. Na poluvrijeme smo otišli sa zaostatkom od 2:0, što dovoljno govori o našoj realizaciji pred golom domaćina.

U drugo poluvrijeme ulazimo s nadom u promjenu stanja, a naznake za to daje sjajan udarac Filipa Petrušića koji trese mrežu domaćih. Ipak, umjesto našeg novog pogotka, domaći vraćaju prednost na dva razlike. Pokušavamo s golmanom igračem, promašujemo ponovno, a Slatina sve kažnjava i odlazi na 5:1. Dvije minute prije kraja, autogol i pogodak Bukne daju tračak nade no 15 sekundi prije kraja, Slatina stavlja točku na i za konačnih 6:3.

Moramo priznati da ovog puta nismo zaslužili pobjedu te želimo čestitati domaćinu na sjajnom prijemu, izvrsnoj publici i odličnoj igri. Na nama ostaje da treniramo još jače i da se spremimo za iduće kolo u kojem ćemo ugostiti MNK Našice.