Jučer smo u pretposljednjem kolu “gostovali” kod gradskih rivala, MNK Vinkovci.
Vrlo loše otvaramo utakmicu i već nakon 45 sekundi domaći vode s 1:0. Za 3 minute novi šok za naše dečke jer je još jedna lopta završila iza leđa vratara Martinovića. Ipak, uspijevamo uspostaviti kontrolu nad utakmicom, a u 17.minuti Kristian Šoštar trese mrežu plavih nakon prekida. Glupo napravljeni prekršaji su nas koštali ranog ulaska u bonus, a dvije minute prije kraja, protivnik iz deseterca dolazi do plus dva. Do kraja poluvremena, imali su i još jedan deseterac, ali ovog puta se ispriječila vratnica. U drugo poluvrijeme ulazimo s novim vratarom na golu, Brunom Svircem, koji je pokazao kako imamo kvalitetna rješenja i na toj poziciji. U samo dvije minute nastavka dolazimo do poravnanja preko Duje Draguna i Filipa Cerovskog. Uspjeli smo nametnuti svoj ritam, ali novi hladan tuš dolazi u 25.minuti kada domaćin ponovo dolazi u prednost. No, onda na scenu stupa fenomenalni Dekanić koji eurogolom vraća stvari na početkom. Nije prošlo puno, a Marko Blekić koristi jednu sjajnu loptu i dovodi nas u prvo vodstvo na utakmici! I dalje smo pokušali držati loptu u svom posjedu dok se protivnik morao više otvoriti što je svojim drugim pogotkom kaznio Duje Dragun! Vinkovci su nakon toga bacili sve karte u napad i pokušali s golmanom igračem, ali vrhunska igra naših u obrani je rezultirala s još dva pogotka u mreži domaćih. Poentirali su Filip Cerovski i Marko Blekić. Točku na i, pogotkom za televizijske špice stavlja Matija Josić! Još jednom čestitamo svim našim igračima na pokazanoj igri i karakteru! Hvala i navijačima koji su bili s nama od prve do zadnje sekunde!
U posljednjem kolu dočekujemo Olimpijac F.C. kada ćemo zaključiti ovu natjecateljsku sezonu