Jučer smo gostovali na uvijek neugodnom parketu valpovačke Male Mljekare. S pet pogodaka u prvom te četiri u drugom dijelu, tri boda smo donijeli u Vinkovce.

Horvat načeo Mljekare

Gotovo deset minuta pritiska je bilo potrebno da se otvori obrana domaćina, a načeo ju je jedan od četiri juniora u sastavu, Josip Horvat. Sjajno je oduzeo loptu te mirno poentirao pored nemoćnog vratara. Ubrzo za njim stižu još tri pogotka u mreži domaćih. Prvo se Mijić probio kroz obranu za prvenstveni prvijenac, a ubrzo za njim je i Nospak upisao prvi ovosezonski pogodak. Nakon fenomenalnog proigravanja Josipovića, Mario Božić je također zatresao mrežu Valpovčana. Iako smo posljednje dvije minute igrali s igračem više, nakon akumuliranog udarca s 10m, domaći dolaze do pogotka. Ipak, točku na i prvog poluvremena postavlja Duje Dragun za prednost na odmoru od 1:5.

Bomba Draguna nakon kornera

Dvadeset sekundi nastavka je bilo potrebno Romeu Sušcu da se upiše na listu strijelaca. Sjajnom kombinacijom susjeda Pedić-Pest, prvi podiže vodstvo na +6. Tridesetak sekundi poslije, pravo remek djelo i pogodak utakmice! Pest-Mundvajl sjajno servira loptu Dragunu koji iz voleja trese mrežu i bilježi svoj drugi pogodak. Dvije minute prije kraja, posljednji čavao zabija kapetan, Ivan Bukna.

Prva domaća utakmica

U subotu nas čeka prva ovosezonska domaća utakmica u našoj dvorani, a suparnik je MNK Brod 035. Napokon smo dočekali i prisutnost gledatelja na tribinama te tako pozivamo sve navijače da nas dođu podržati u borbi za bodove. Za ulazak na tribinu “ciglice” biti će potrebna COVID potvrda ili negativan test.