Jučer su juniori odigrali svoju osmu utakmicu u prvenstvu te su upisali sedmu pobjedu u nizu! U derbiju kola, savladali smo MNK Slatinu rezultatom 7:3.

Sjajno smo otvorili utakmicu i već nakon pet minuta igre, semafor je pokazivao 4:0. Naši dečki su bili izuzetno agresivni, pokretljivi i ubojiti u realizaciji te je rezultat plod upravo toga. U strijelce su se upisali Romeo Sušac po dva puta te Julijano Bagarić i Marko Pest Mundvajl po jednom. Slatina je unatoč zaostatku pokazala kako je vrlo dobra i kvalitetna momčad te je uspjela smanjiti na 4:1. Ipak, do kraja poluvremena zabijamo još dva pogotka preko Filipa Josipovića te Romea Sušca koji kompletira svoj hattrick.

U nastavku, nešto opreznija igra naših te agresivnija gostiju koji su tako zabili za smanjenje na 6:2 u 30.minuti susreta. Tri minute kasnije, gosti dolaze do novog pogotka te je sada zaostatak -3. Da bi spriječili dramu, pobrinuo se Josip Horvat koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu na sjajnu asistenciju Sušca.

Ovom pobjedom, juniori su zauzeli vodeću poziciju s bodom više i utakmicom manje od Osijek Kelmea. Upravo s Osijekom smo upisali jedini ovosezonski remi i to u prvom kolu. U sljedećem kolu gostujemo kod MNK Brod 035, a nakon toga su nam preostale domaće utakmice s Olimpijcem i NG Unitasom, zaostala utakmica protiv MNK Brod te jedno gostovanje u Našice.

Velike čestitke našim dečkima te im želimo da u jednakom ritmu nastave i dalje!