S obzirom na prošlotjedne okolnosti, možemo reći kako su juniori tek ove nedjelje započeli drugi dio sezone. Gostovanjem u Valpovu kod MNK Mala Mljekara, odigrali smo prvu utakmicu nakon zimske pauze.

Sjajan početak

Već u prvoj minuti, Marko Pest Mundvajl, je zakucao loptu u domaću mrežu za vodstvo. Djelovalo je kako će krenuti golijada, no, čak 7 minuta čekali smo na novi pogodak! Tada Julijano Bagarić i Mislav Dogan pronalaze put do protivničke mreže za tri gola prednosti. Do kraja poluvremena bilježimo još tri pogotka, a sva tri u mreži Valpovčana. Redom su poentirali Frane Karaban, Julijano Bagarić i Mario Božić.

Hattrick Bagarića

U nastavak ulazimo u istom ritmu, a već u prve dvije minute postižemo dva efektna pogotka preko Mislava Dogana i Karla Morovičanina. Međutim, već sljedeći napad, domaćin koristi našu nonšalantsnost te postiže pogodak za 8:1. Nije prošlo dugo do novih uzbuđenja. Prvo Mario Božić zabija za 9:1, da bi Valpovčani postignuli svoj drugi zgoditak za ponovno smanjenje. Samo nekoliko sekundi se čekalo na naš odgovor kada Leo Ćorluka trese mrežu domaćeg vratara. Valja spomenuti kako je naš kadet, Filip Josipović upisao juniorski debi u ovoj utakmici. Nije propustio sjajnu priliku za upisati prvijenac na debiju te je lijepim pogotkom povećao našu prednost na 11:2. Do kraja susreta mrežu tresu Marko Pajić te naš najbolji strijelac, Romeo Sušac dok hattrick kompletira Julijano Bagarić za konačnih 14:2.