Još jedan dobar vikend je iza nas. Kadeti su slavili i četvrtu uzastopnu utakmicu dok su juniori remizirali s vodećim Brodom. Seniori nažalost premijeru drugog dijela sezone odgađaju za idući vikend.

Šestica u Osijeku

Nakon 9 upisanih bodova iz 3 kola, niz smo htjeli nastaviti u Osijeku kod Osijek Kelmea. Kao favoriti, postavili smo se dominantno u osječkom Zrinjevcu dok je domaćin vrebao iz protunapada. Prvo poluvrijeme smo uspješno apsolvirali s tri pogotka u mreži domaćih i to preko Filipa Josipovića, Ivana Galića i Karla Morovičanina. Prvi pogodak u nastavku susreta je također djelo Morovičanina, a jedan je dodao i Sandro Sušac. Nažalost, unatoč sjajno raspoloženim vratarima, nismo sačuvali našu mrežu. Točku na i, drugim pogotkom stavlja Filip Josipović za konačnih 6:1.

Juniori ispustili vodstvo od dva pogotka prednosti

Teško gostovanje je bilo pred nama, a čekao nas je vodeći MNK Brod 035. Izvrsno smo otvorili susret i poveli preko Mateja Špionjaka. Nažalost, već nakon nekoliko minuti utakmice, ispunili smo bonus s prekršajima te smo morali biti izrazito oprezni u igri. Takvo stanje na terenu nas je prisililo na, za nas, atipičnu igru gdje smo stvarali mnoštvo prilika iz protunapada, ali je realizacija izostajala. Na predah smo otišli s minimalnom prednošću. Nastavak je bio preslika prvog dijela. Isti početak, isti strijelac te isto stanje na terenu! Semafor je do 32′ pokazivao 0:2, ali onda je naša obrana popustila. Dvije minute prije kraja, domaći dolaze i do poravnanja. Nije to bilo sve za ovaj susret. Minutu i pol do kraja, Brođani ostaju s igračem manje, ali nismo imali dovoljno mirnoće za novo vodstvo.