Nakon pet uvodnih pobjeda, Aurelia je u Ciglici ugostila splitski AFC Universitas. Momčad trenera, Kristiana Šoštara, upisala je najuvjerljiviju pobjedu ove sezone pobijedivši rezultatom 10:1.

Odlična igra u prvom dijelu okrunjena velikom prednošću

Od samog početka utakmice igralo se otvoreno, a prvi se u prilici našao Martin Gudelj u 3. minuti, ali njegov udarac Tin Ujević zaustavlja bez većih problema. U istoj minuti i Aurelia je prvi puta priprijetila, Gustavinho se sjajno driblingom oslobodio svog čuvara na aut liniji, ali njegov udarac ipak odlazi pokraj gola. Prvi pogodak pao je u 5. minuti, Alvaro Rodriguez asistirao je Mislavu Doganu, čiji udarac odsjeda u suprotnom kutu. Do drugog pogodaka Aurelia je stigla nakon slobodnog udarca u 9. minuti. U sjajnoj akciji sudjelovali su svi igrači, a Doganovu asistenciju u pogodak pretvorio je Gustavinho. Samo 60-ak sekundi kasnije na semaforu je 3:0. Sandro Sušac odličnom loptom pronašao je Alvara, koji elegantno prebacuje vratara Matu Vrdoljaka. U 15. minuti ponovno je došlo do promjene rezultata, sjajni Dogan ponovno je asistent, ovoga puta za Duju Draguna. Momčadi su do kraja prvog dijela ispunile bonus, a oba sastava po jednom su dobila priliku iz deseterca. Najprije je za 5:0 precizan bio Petar Pedić, a za goste je siguran bio Vinkovčanin, Ivan Tustonjić.

Aurelia u nastavku dodatno ponovno postigla pet pogodaka

Sami početak drugog dijela donio je nešto mirniju igru, ali vrlo brzo došli su pogoci. Igrala se 26. minuta kada je Ivan Ferbežar prošao lijevoj stranom i uputio oštru loptu prema Mislavu Doganu, kojem nije bilo teško povisiti rezultat. Samo minutu kasnije Caio sjajno dribla svog čuvara, prvi pokušaj gostujući vratar uspio je obraniti, no iz popravnog udarca Brazilca glavom sprema loptu u mrežu. Do novih golova nije se dugo čekalo, točnije minutu kasnije Aurelia postiže čak dva zgoditka. Najprije je Duje Dragun iz slobodnog udarca sjajno pogodio suprotne rašlje, a Caio već u sljedećoj akciji postiže svoj drugi pogodak na asistenciju Marija Božića. Do kraja dvoboja za konačnih 10:1 pogodio je iz blizine Španjolac Alvaro.

Aurelia se tako i dalje nalazi na samom vrhu ljestvice, a u narednom kolu igrat će derbi susret protiv HMNK Rijeke.