Veliku pobjedu, ostvarili su naši dečki u prvom kolu nove sezone II.HMNL Istok.

Sjajno smo otvorili susret i već u prvoj minuti preko Marko Blekić poveli s 1:0. Semafor nije dugo mirovao i već u trećoj minuti pokazuje 2:0. Snažan i odmjeren udarac Ivan Bukna s distance odsjeda iza vratara Brođana. Izvrstan ulazak nam je dao krila pa smo tako nastavili pritiskati i prijetiti gostima, a pritisak se isplatio u šestoj minuti kada Duje Dragun matira gostujućeg vratara za 3:0.

S ovim rezultatom se odlazi na odmor, iako moglo je biti i drugačije s obzirom na prilike.

U drugom poluvremenu, gosti se bude i postaju sve opasniji po gol, a njihove napada sjajnom akcijom gasi naše novo pojačanje, Filip Petrušić, te devet minuta prije kraja podiže vodstvo na 4:0. Fix je tako postigao prvijenac u službenom debiju, a već je ranije na prijateljskom turniru također tresao mrežu i tako pokazao kako će biti pravo pojačanje.  Do kraja susreta, gosti postižu počasni pogodak preko Bošnjakovića za konačnih 4:1.

Čestitke gostima iz Broda na dobroj igri te im želimo sreću u nastavku prvenstva.

Hvala i vjernoj publici na podršci, a mi po nove bodove idemo u Slatinu!