Pred uzavrelom atmosferom lijepo ispunjene dvorane, naši dečki su slavili nad MNK Slatina s 8:6. Tekma visokog ritma, vruće atmosfere, penala i deseteraca, bila je prava poslastica za sve gledatelje. Gosti su već u prvoj minuti iskoristili grešku naše obrane te poentirali za 0:1. Dečki su pokazali hladnu glavu te vrlo brzo preko borbenog Bukne izjednačili na 1:1. Na polovici prvog dijela, Filip Cerovski dovodi žute u vodstvo. Minutu kasnije, Kristian Šoštar poentira nakon prekida. Malo nakon toga, Željko Plavšić je preko deseterca propustio dovesti nas u osjetnije vodstvo. Gosti su pokazali borbenost koja ih krasi cijelom sezonom te su vrlo brzo došli na -1. Nakon toga, ponovno deseterac, a ovog puta loptu u ruke uzima Kristian Šoštar koji je siguran izvođač. Već minutu poslije, dvojben penal za goste, ali Matej Martinović se ispriječio na vratima. U konačnici, u posljednjoj minuti, novi deseterac, ponovno Šoštar i semafor na poluvremenu pokazuje 5:2.
Drugo poluvrijeme, puno uzbuđenja kao i prvo. Devet minuta bez pogotka, a onda Cerovski drugim pogotkom diže na 6:2, a u istoj minuti Bruno Lončar zabija za 7:2. Ne znamo mirno, pa gosti u 35.minuti dolaze na 7:4. Filip Cerovski kompletira hattrick za 8:4, a do kraja susreta gosti uspjevaju smanjiti na 8:6 s kojim rezultatom završava utakmica. Veliko hvala brojnim navijačima koji su nas nosili i stvorili fenomenalnu atmosferu! Čestitke gostima na odlično odigranoj utakmici. Novo kolo donosi novi derbi, onaj u Našicama