Zašto jednostavno kad može komplicirano? 🤔
U 16.sekundi susreta, Željko Plavšić zabija za 1:0 da bi nekoliko minuta kasnije, isti igrač povećao prednost na 2:0 i nagovijestio u kojem smjeru će ići utakmica. Međutim, loša realizacija nas je spriječila u odvajanju i tako domaćin 5 sekundi prije kraja zabija za smanjenje našeg vodstva. U drugo poluvrijeme ulazimo agresivno i zabijamo nakon samo minutu igre preko Ivana Bukna. Ista priča kao i u prvom dijelu, redaju se prilike, ali pogotka nema. Zato MNK Autodijelovi Tokić Požega zabijaju svoje i u 30.minuti dolaze ponovno na minus 1.
Kada se mislilo da ćemo završiti susret s minimalnom prednošću, domaći poravnavaju i odvode utakmicu na šesterce. Prvi na liniju staju domaći i zabijaju dok s naše strane, Željko Plavšić ne pogađa vrata i Požega ostaje u prednosti.
No, onda na scenu stupa Matej Martinović koji brani oba preostala udarca domaćina, a za nas su sigurne mlade snage – Filip Petrušić i Stjepan Dekanić! Tako uz infarktnu završnicu putujemo u polufinale gdje dočekujemo GMNK Urije.
Čestitke dečkima i treneru na pobjedi i prolasku u polufinale!!