Jučer smo gostovali u Slavonskom Brodu kod MNK Brod u prvom kolu nastavka prvenstva. Domaći su u susret ušli kao favorit, dok se naša mlada momčad nadala kako može šokirati Brođane. Na polovici prvog dijela, Brod dolazi u vodstvo od 1:0 no tek nakon nekoliko minuta, Željko Plavšić anulira vodstvo domaćih. Ipak, MNK Brod na odmor odlazi s prednošću od 2:1. Drugi dio je bio puno sadržajniji i uzbudljiviji. U 31.minuti, Brod odlazi na dva gola prednosti, a onda još dobiva priliku iz udarca sa 6m otići na nedostižnih 4:1. Međutim, nešto se pitalo i raspoloženog vratara, Mateja Martinovića koji brani šesterac. Nisu domaći uspjeli zabiti četvrti pogodak ni nakon tri akumulirana udarca s 10m. Kako to biva, kada ne iskoristiš svoje prilike onda primiš i upravo se to dogodilo. Ivan Bukna i Stjepan Dekanić su zabili za poravnanje rezultata na 3:3, a Dekanić je u posljednjoj minuti imao i situaciji 1 na 1 s vratarom gdje je mogao donijeti sva 3 boda u Vinkovce no ipak nije bio uspješan. U konačnici, s obzirom na okolnosti susreta, moramo biti zadovoljni s bodom.
U naredna dva kola nas očekuju susreti s dvije vodeće momčadi, MNK Našice i MNK Slatina.