Danas smo gostovali kod osvajača regionalnog kupa, GMNK Urije. Od početka smo preuzeli inicijativu i dominirali posjedom, ali tek u 10.minuti smo uspjeli savladati sjajnog domaćeg golmana preko Ante Bertića. Do kraja poluvremena gledamo još puno prilika, ali tek jedan gol. Na sreću, u mreži domaćina, a strijelac je Filip Cerovski!
Istim ritmom nastavljamo u drugom dijelu, pogađa ponovno Cerovski, a za njim i sjajni Ante Bertić. Između ta dva pogotka, jedan su zabili i domaćini. Za 5:1 hattrick postiže Filip Cerovski. U posljednoj minuti opuštanje naše obrane koriste domaći te zabijaju dva pogotka za konačnih 5:3.
Čestitamo našim dečkima na uvjerljivoj predstavi, a domaćinu na korektnoj igri! Bravo dečki!