Jučer smo u sklopu trećeg kola ugostili MNK Našice te nakon teške borbe slavili s 3:1. Iako smo dominirali posjedom, Našičani su pokazali kako su ozbiljan kandidat za vrh prvenstvene ljestvice.

Egal na poluvremenu

Vrlo dobro smo otvorili susret i nekoliko puta izrazito opasno zaprijetili gostujućem vrataru, Banoviću, međutim isti je sve opasnosti otklonio. Od brojnih prigoda, svakako vrijedi izdvojiti vratnicu Ante Bertića nakon prekida. U 14.minuti, ponovno prijetimo nakon prekida, ali ovoga puta uspješno! Stjepan Dekanić je pospremio loptu iza raspoloženog vratara Našica za vodstvo od 1:0. Vodstvo je trajalo sve do posljednje minute prvog dijela, a onda Našice dolaze do poravnanja. Mihaljević je nakon deseterca poentirao za 1:1 te se tim rezultatom otišlo na predah.

Bertić sjajnim udarcem donio prednost

Sličnu igru gledamo i u nastavku. Našice opasno prijete iz kontri i polukontri dok mi stvaramo prilike kroz posjed. U 28.minuti, Ante Bertić sjajnim udarcem s udaljenosti vraća prednost u našu korist. Vrlo brzo po zabijenom pogotku, stvaramo još dvije izgledne situacije za veću prednost, ali je nedostajalo preciznosti. Kao i u prvom dijelu, ponovno smo ušli u bonus s prekršajima, ali ovog puta je Mihaljević bio neprecizan s deset metara. U posljednjoj minuti susreta, Stjepan Dekanić kažnjava gostujuću igru s vratarom u polju te s naše polovice pogađa za konačnih 3:1.

Sljedeća utakmica na rasporedu je već u četvrtak, kada gostujemo u Slavonskom Brodu kod MNK Brod.