Treću utakmicu u nizu knjižimo 3 boda, a ovog puta smo savladali GMNK Urije. Ni minutu nakon početnog zvižduka, semafor se mijenjao. Nekoliko udaraca je zaustavio ili blok ili vratar, ali u konačnici Marko Blekić pronalazi put do mreže. Furiozan start se nastavio, udarci su sjevali po protivničkom golu, a jedna lopta Filipa Cerovskog je odsjela iza leđa gostujućeg vratara i već u drugoj minuti je bilo 2:0. Nismo spuštali gas, već smo nastavili prijetiti, ali u nekoliko navrata se ispriječio okvir gola. Kako to biva, kažnjeni smo u sedmoj minuti kada gosti smanjuju na 2:1. Iskoristili su šok u našoj ekipi te su ponovno zabili nekoliko minuta kasnije i doveli rezultat na početak. Ipak, danas izuzetno raspoloženi Marko Blekić, ponovno zabija te tako odlazimo na odmor s prednošću od 3:2.
Drugo poluvrijeme je također obilovalo prilikama, a prvi su poentirali gosti. U sedmoj minuti nastavka koriste grešku naše obrane i vraćaju stvari u egal. Nije taj rezultat dugo stajao jer je Stjepan Dekanić sjajnim lažnjakom prevario svog čuvara te poentirao za novo vodstvo žutih. Za izjebgavanje infarktne završnice, pobrinuli su se Stipe Jančić i Željko Plavšić koji su svojim pogotcima zatvorili susret.

Čestitamo našim dečkima na igri i trećoj pobjedi u nizu, a gostima na čvrstom otporu! Sljedeće kolo gostujemo u Vukovaru kod MNK Bata Borovo.