Jučer smo u našoj dvorani poraženi od gradskih rivala rezultatom 1:2. Pred prepunom vinkovačkom publikom, susret otvaramo bolje, nižemo nekoliko sjajnih udaraca i prilika, a naplate bolje igre dolazi nakon prekida kada Željko Plavšić trese nebranjeni dio mreže vratara Vinkovaca. Nažalost, jedan trenutak neopreznosti je vratio goste u egal s kojim se odlazi na poluvrijeme.
U drugom poluvremenu gledamo tvrdu i opreznu igru s obje strane, a kada se mislilo da će doći do podjele bodova, gosti dvije minute prije kraja zabijaju za 1:2. Do kraja smo pokušali s golmanom igračem no takva igra u kratkom periodu nije urodila plodom.
Čestitamo gostima na bodovima, a mi se okrećemo posljednjem kolu kada gostujemo u Županji kod Olimpijca. Podsjećamo, na tablici nije bilo nikakvih značajnih promjena te smo tako i dalje na trećoj poziciji iza Našica i Slatine.
Hvala mnogobrojnoj publici koja je popunila i dodatni red tribina što dovoljno govori o sjajnoj jučerašnjoj atmosferi!!