Veličanstvena večer za našu klub! Juniori su u pretposljednjem kolu gostovali u Županji te su slavili s rezultatom 9:1 protiv naših sportskih prijatelja, Futsal akademija Sveti Patrik. Prvo poluvrijeme je završilo mršavih 1:0 gdje smo imali inicijativu, ali i domaći su bili vrlo opasni. Ipak, drugo poluvrijeme smo napravili visoki presing gdje se protivnik nije snašao te smo tako postignuli još 8 pogodaka, a domaći su uspjeli doći do počasnog pogotka. Ostalo nam je još jedno, posljednje kolo u kojem smo domaćini MNK Autodijelovi Tokić Požega gdje ćemo tražiti pobjedu koja će nas ostaviti u trci za završnicu!
U isto vrijeme, seniori su igrali upravo protiv MNK ADT Požega te su slavili s 4:3. Oslabljeni neigranjem nekolicine igrača, doputovali smo u Požegu s ciljem ostvarivanja pobjede. Već nakon dvije minute, bili smo u zaostatku kada je domaćin izašao u sjajnu kontru. Ipak, terenska inicijativa je urodila plodom te Ivan Bukna nakon prekida trese mrežu za 1:1. Nastavili smo pritiskati, no domaćin je opet poveo nakon slobodnog udarca. Naši hrabri dečki su nastavili svoju igru te su uspjeli poravnati do odmora preko Marka Blekića. Drugo poluvrijeme preslika prvog. Nakon slobodnog udarca, Požežani dolaze u novo vodstvo. Nastavili smo u istom ritmu, a današnji kapetan, Ivan Bukna je sjajnim udarcem poravnao na 3:3. Do kraja utakmice, nastavili smo s posjedom i prilikama, dok je domaćin prijetio preko kontri. Minutu i pol prije kraja, ponovno prekid, treća asistencija Šoštara i treći pogodak Bukne za naše prvo vodstvo! Posljednju minutu, dečki su ostavili zadnji atom snage te su uspjeli sačuvati prednost za veliku pobjedu! Moramo istaknuti kako su veliki i značajan obol dali Ante Bertić i Matija Josić koji su tek izašli iz juniora te sjajni kadet, Romeo Sušac! Također, želimo se zahvaliti objema ekipama na sjajnom gostoprimstvu!
Veliko bravo za naše juniore i seniore! Ponosni smo na vas!